Home Staging

Przygotowując profesjonalnie nieruchomość do sprzedaży, korzystamy z wielu metod i konsultacji z projektantami wnętrz. Jedną z takich metod, którą oferujemy naszym klientom to Home Staging. Mieszkanie stylizujemy w zależności od potrzeb klienta i często według zasobów finansowych. Czasami wystarczy niewielki wysiłek – po uprzątnięciu niepotrzebnych rzeczy, wstawieniu kilku dodatków, wyeksponowaniu wcześniej niedostrzeganych atutów mieszkania, dajemy nieruchomości drugie życie. Tkaniny, odpowiednie punkty świetlne, rośliny, obrazy czy grafiki potrafią odmienić wnętrze. Przy większych metrażach, często stylizujemy jedynie dwa pomieszczenia – salon i kuchnie, czy sypialnie lub przedpokój. Nadajemy tym pomieszczeniom charakteru i wydobywamy potencjał danej nieruchomości, aby podnieść jej atrakcyjność w oczach nabywcy. Pamiętajmy, że nie ma drugiego pierwszego wrażenia.

Konsultacje z Projektantem wnętrz

Czasami przy większych realizacjach lub nieruchomościach w stanie deweloperskim sam Home Staging nie wystarczy. Proponujemy Państwu również konsultacje u Projektantów wnętrz. Dzięki zasięgnięciu porady u profesjonalisty macie Państwo szansę na realizację marzeń o nowym, idealnym wnętrzu.

W miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień, Klienci naszego biura mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji projektanta wnętrz SINERGIO Interior Design.Konsultacje polegają na jednorazowym bezpłatnym spotkaniu, podczas którego projektant doradzi Państwu:

  • jak funkcjonalnie urządzić kuchnia, łazienkę, pomieszczenia
  • jak prawidłowo zagospodarować przestrzeń
  • jak dopasować okładziny podłóg i ścian
  • jak dobrać odpowiednią kolorystykę wnętrza
  • jak dobrać i skierować oświetlenie
  • jak powiększyć optycznie wnętrze
  • jak ?odświeżyć? wnętrze

Dzięki zasięgnięciu porady u profesjonalisty macie Państwo szansę na realizację marzeń o nowym, idealnym wnętrzu. Po spotkaniu otrzymacie Państwo komplet szkiców wraz z opisem i wskazówkami umożliwiającymi dalszą, z pewnością łatwiejszą, realizację zadania zaaranżowania przestrzeni. Lata doświadczenia i znajomość nowinek ze świata wnętrzarskiego pozwala projektantowi wnętrz zaproponować rozwiązania ciekawe, funkcjonalne, niejednokrotnie nieoczywiste.

Nieschematyczne myślenie jest umiejętnością, która pozwala wybiegnąć poza ogólnie przyjęte normy. Dzięki temu pomieszczenia projektowane według jego wskazówek nie są kolejną kopią tych, które oglądamy w prospektach i internetowych serwisach.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem, zadzwoń i umów się na konsultacje z projektantem

SINERGIO INTERIOR DESIGN
Michał Szczap
M: +48 609 40 10 19
E: biuro@sinergio.pl
www.sinergio.pl

Jednorazowa konsultacja nie zobowiązuje do dalszej współpracy z
projektantem.

Spotkanie może odbyć się w mieszkaniu/domu właścicieli, w biurze
projektanta lub inny dowolnym miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem, zadzwoń, napisz i umów się na konsultacje z projektantem. Jednorazowa konsultacja nie zobowiązuje do dalszej współpracy z projektantem. W biurze DESTINO mamy dostępne portfolio z realizacjami naszych Projektantów.