Konsultacje Projektanta Wnętrz

W miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień, Klienci naszego biura mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji projektanta wnętrz SINERGIO Interior Design.Konsultacje polegają na jednorazowym bezpłatnym spotkaniu, podczas którego projektant doradzi Państwu:

  • jak funkcjonalnie urządzić kuchnia, łazienkę, pomieszczenia
  • jak prawidłowo zagospodarować przestrzeń
  • jak dopasować okładziny podłóg i ścian
  • jak dobrać odpowiednią kolorystykę wnętrza
  • jak dobrać i skierować oświetlenie
  • jak powiększyć optycznie wnętrze
  • jak ?odświeżyć? wnętrze

Dzięki zasięgnięciu porady u profesjonalisty macie Państwo szansę na realizację marzeń o nowym, idealnym wnętrzu. Po spotkaniu otrzymacie Państwo komplet szkiców wraz z opisem i wskazówkami umożliwiającymi dalszą, z pewnością łatwiejszą, realizację zadania zaaranżowania przestrzeni. Lata doświadczenia i znajomość nowinek ze świata wnętrzarskiego pozwala projektantowi wnętrz zaproponować rozwiązania ciekawe, funkcjonalne, niejednokrotnie nieoczywiste.

Nieschematyczne myślenie jest umiejętnością, która pozwala wybiegnąć poza ogólnie przyjęte normy. Dzięki temu pomieszczenia projektowane według jego wskazówek nie są kolejną kopią tych, które oglądamy w prospektach i internetowych serwisach.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem, zadzwoń i umów się na konsultacje z projektantem

SINERGIO INTERIOR DESIGN
Michał Szczap
M: +48 609 40 10 19
E: biuro@sinergio.pl
www.sinergio.pl

Jednorazowa konsultacja nie zobowiązuje do dalszej współpracy z
projektantem.
Spotkanie może odbyć się w mieszkaniu/domu właścicieli, w biurze
projektanta lub inny dowolnym miejscu.

DESTINO poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Firma wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing usług firmy DESTINO. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu nieruchomosci@destino.org.pl